Letni kurs szycia dla początkujących

Letni kurs szycia dla początkujących

Charakterystyka zajęć

Letni kurs szycia kierujemy do osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia lub w stopniu podstawowym potrafią ją obsługiwać. Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną (BROTHER BN37 i BN27) oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny). Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin należy jednak wcześniej skonsultować swoje zamiary z prowadzącą.

Program Kursu

Uczestnicy kursu nauczą się obsługi maszyn, następnie zdejmowania miary, wykrojów i wreszcie szycia. Własnoręcznie, od początku do końca, uszyją spódnice/ spodnie

1. Obsługa maszyny do szycia i overlock`a.
2. Zdejmowanie miary.
3. + 4. Wykonanie formy spódnicy lub spodni przez skopiowanie własnej odzieży .
5. Krojenie spódnicy lub spodni i przygotowanie jej do I miary.
6. + 7. + 8. Szycie spódnicy lub spodni.

Cena i czas trwania

840 zł od osoby
21 h/ 7 spotkań po 3 h

Prowadzenie

Ewa Sierant – Absolwentka Politechniki Łódzkiej – specjalizacja odzieżownictwo oraz Wyższej Szkoły Handlowej. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe. Współpracowała (i współpracuje) ze znanymi, zarówno polskimi jak i zagranicznymi markami, takimi jak BOHOBOCO, Wearso, Yvonne, Wólczanka, Façonable, New Man Andre Renard, Eldorado. Od lat zainteresowana modą i szyciem ubrań, z pasją i zaangażowaniem wykonująca swoją pracę (zajęcia w tygodniu)