Warsztaty decoupage'u

Warsztaty decoupage'u

Charakterystyka zajęć

Technika decoupage umożliwia ozdobienie różnorakich przedmiotów użytku codziennego – od luster, butelek, ramek, skrzynek, doniczek, podkładek pod kubki po kolczyki czy bransoletki. Można nią również ozdobić bombki świąteczne.

Decoupage polega na wydzieraniu lub wycinaniu elementów papierowych (takich jak serwetki czy wydruki obrazków), naklejaniu ich na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, a następnie utrwaleniu i ujednoliceniu motywu przy pomocy kolejnych warstw lakieru. Rzeczy, które na pozór wydają się kwintesencją szarej codzienności nabierają wówczas indywidualnego charakteru i stylu. Celem warsztatów jest wprowadzenie w podstawy techniki i ukazanie możliwości, jakie oferuje.

Program

28.01.2020r. - szklane lampiony

31.03.2020r. - crackle dwufazowe

19.05.2020r. - technika shabby chic

Cena i czas trwania

1 spotkanie 2,5 godziny
135 zł od osoby

Prowadzenie

Katarzyna Dulniak – ma wiele pasji, a wśród nich jest tworzenie pięknych przedmiotów, w tym biżuterii. Poszukuje nowych rozwiązań i materiałów, które pobudzają wyobraźnię. Przygodę z decoupagem zaczęła ponad 10 lat temu, siedząc w domu z nogą w gipsie – ozdobiła go tą techniką i odtąd stało się to jej pasją. Projektuje również biżuterię na zamówienie galerii, sklepów i osób prywatnych.Ma olbrzymie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy – na co dzień prowadzi szkolenia w instytucji finansowej.

Terminy Warsztatów

Kod Tytuł warsztatu Początek kursu Szczegóły Cena*
dw_3243 Warsztaty decoupage'u - technika shabby chic wtorek, 19, maj 2020, 17:30 opis» 135,00 PLN za miejsce
*brutto