Warsztaty decoupage'u

Warsztaty decoupage'u

Charakterystyka zajęć

Technika decoupage umożliwia ozdobienie różnorakich przedmiotów użytku codziennego – od luster, butelek, ramek, skrzynek, doniczek, podkładek pod kubki po kolczyki czy bransoletki. Można nią również ozdobić bombki świąteczne.

Decoupage polega na wydzieraniu lub wycinaniu elementów papierowych (takich jak serwetki czy wydruki obrazków), naklejaniu ich na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, a następnie utrwaleniu i ujednoliceniu motywu przy pomocy kolejnych warstw lakieru. Rzeczy, które na pozór wydają się kwintesencją szarej codzienności nabierają wówczas indywidualnego charakteru i stylu. Celem warsztatów jest wprowadzenie w podstawy techniki i ukazanie możliwości, jakie oferuje.

Program

09.06.2020 r. - szklane lampiony

Warsztaty odbędą się w ogrodzie Sztukarni. W przypadku pogorszenia się pogody warsztaty zostaną przeniesione do sali.

Cena i czas trwania

1 spotkanie 2,5 godziny
135 zł od osoby

Prowadzenie

Katarzyna Dulniak – ma wiele pasji, a wśród nich jest tworzenie pięknych przedmiotów, w tym biżuterii. Poszukuje nowych rozwiązań i materiałów, które pobudzają wyobraźnię. Przygodę z decoupagem zaczęła ponad 10 lat temu, siedząc w domu z nogą w gipsie – ozdobiła go tą techniką i odtąd stało się to jej pasją. Projektuje również biżuterię na zamówienie galerii, sklepów i osób prywatnych.Ma olbrzymie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy – na co dzień prowadzi szkolenia w instytucji finansowej.