Warsztaty wizażu - makijaż dzienny i biznesowy z analizą kolorystyczną

Warsztaty wizażu - makijaż dzienny i biznesowy z analizą kolorystyczną

Charakterystyka zajęć

Warsztaty makijażu, składające się z części teoretycznej i praktycznej, adresowane są do wszystkich kobiet pragnących nauczyć się, jak kreować własny wizerunek, korygować niedoskonałości natury i podkreślać swoje atuty. Najbliższe zajęcia dedykowane będą makijażowi biznesowemu, pogłębionemu o analizę kolorystyczną.

Program

W części teoretycznej kursantki dowiedzą się, jaki rodzaj makijażu pasuje do ich typu urody. Dodatkowo zapoznają się z zasadami przeprowadzania profesjonalnej analizy kolorystycznej (z wykorzystaniem specjalnych chust), która pozwoli im poznać swój typ kolorystyczny. W prezencie otrzymają też kartonik z paletą kolorów odpowiadających danemu typowi.

W części praktycznej ma miejsce omówienie poprawnej techniki wykonania makijażu z podziałem na poszczególne etapy, jak również omówienie kosmetyków używanych w trakcie warsztatów. Następnie kursantki uczą się wykonania dowolnego, wybranego przez siebie rodzaju makijażu. Na zakończenie warsztatów każda z uczestniczek otrzymuje listę z wyszczególnionymi kosmetykami, które zostały użyte do wykonania make-upu.

Cena i czas trwania

1 spotkanie 4 godziny
300 zł od osoby

Prowadzenie zajęć

Magdalena Kasińska  – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała zarówno w charakteryzatorniach wiodących warszawskich teatrów, jak i na planie telewizyjnych produkcji (m.in. „Świat się kręci”, „Ekipa na swoim”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Superstarcie”, „Słodkie życie”, „Zdrowa w każdym detalu”). Na koncie ma również liczne sesje zdjęciowe, m.in. do „Avanti” i „Przyjaciółki”. Pracuje na kosmetykach renomowanych firm, jak MAC, Guerlain czy Dior. W
ysoką jakość świadczonych usług łączy z indywidualnym podejściem do klientki, jej potrzeb i oczekiwań