Kurs rysunku dla młodzieży

Kurs rysunku dla młodzieży

Charakterystyka zajęć

Kurs rysunku dla młodzieży to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają tajniki kilku technik rysunkowych i dzięki zdobytej wiedzy wykonają m.in. studium martwej natury, brył, postaci, pejzażu miejskiego. W planach przewidziane są także zajęcia plenerowe.Celem zajęć jest poznanie zasad kompozycji, rozwijanie zdolności postrzegania, nauka proporcji i konstruowania postaci i przedmiotów, stworzenie nastroju w rysunku. Zajęcia adresowane są do osób początkujących. Prowazący indywidualnie kieruje potencjałem twórczym każdego z uczestników oraz dokonuje rzetelnej korekty prac wykonanych podczas zajęć.

Cena i czas trwania

7 spotkań po 2 godziny
420 zł od osoby

Prowadzenie

Maja Kitajewska – Absolwentka Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Laureatka nagród artystycznych takich jak Siemens, Entry. Brała udział w wystawie najlepszych dyplomów ASP.
Członkini projektu badawczego Polish Art Tomorrow. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Na co dzień zajmuje się malarstwem, tkaniną artystyczną, projektowaniem. Uwielbia eksperymentować z technikami.
Z zamiłowaniem wzbudza pasję u innych oraz przekazuje wiedzę dotyczącą warsztatu artystycznego.