Rodzinne warsztaty świąteczne - bożonarodzeniowe stroiki

Rodzinne warsztaty świąteczne - bożonarodzeniowe stroiki

Charakterystyka zajęć

Podczas zajęć ich uczestnicy wykonają stroiki świąteczne - szyszkowe bądź świerkowe wieńce zdobione kolorowymi bombkami, świecami, suszonymi pomarańczami i wstążkami. Pracę wykonają pod czujnym okiem instruktorki. Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce stroiki będą stanowić doskonały element dekoracyjny w każdym domu!
Na zajęcia zapraszamy całe rodziny.

Cena i czas trwania

1 spotkanie 1 godzina
60 zł za rodzinę ( 1 stroik)

Prowadzenie

Aleksandra Parol – absolwentka Muzykologii na UW i rękodzielnik z zamiłowania. Haftuje ręcznie obrazy, ikony, owady na przezroczystych tkaninach, szyje zabawki. Pracę z dziećmi zaczynała jako wolontariuszka w Centrum Kultury dla Dzieci w Dublinie w Irlandii, gdzie mieszkała przez kilka lat. Tam przyglądała się i pomagała Artystom, organizującym zajęcia. Swoje pierwsze autorskie, plastyczno – recyklingowe warsztaty dla dzieci prowadziła w małym miasteczku Jaca u podnóża Pirenejów, w Hiszpanii. Obecnie współpracuje ze studiem projektowym i galerią „Mniej Więcej” w Krakowie, a mieszka i pracuje w Warszawie.
Fascynuje ją siła twórcza ukryta w człowieku i wszelkie możliwości jej wyzwalania. Lubi podróże w nieznane. Jeśli nie ma jej w okolicach Sztukarni to znaczy, że właśnie jest na jakiejś wyprawie:)