Wprawki krawieckie - ćwiczenia dla szyjących

Wprawki krawieckie - ćwiczenia dla szyjących

Charakterystyka zajęć

Kurs jest adresowany do osób znających obsługę maszyny do szycia, samodzielnie szyjących.  Ma na celu doskonalenie umiejętności krawieckich.

Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną (BROTHER BN37 i BN27) oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny). Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin należy jednak wcześniej skonsultować swoje zamiary z prowadzącą.

Program zajęć

1.odszycie suwaka krytego
2.odszycie kieszeni
3.odszycie kołnierza
4.odszycie rękawa i podszewki
5.pytania własne

Cena i czas trwania

3 spotkanie po 4 godziny
12 godzin - 360 zł od osoby

Prowadzenie

Lilianna Sadowska – absolwentka szkoły krawieckiej, ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. Projektuje i szyje odzież – „od pomysłu do wykończenia”. Doskonale czuje się zarówno w krawiectwie ciężkim, jak i lekkim. Z dużą pasją realizuje także projekty artystyczne – kostiumy filmowe oraz rekwizyty na potrzeby różnego rodzaju działań edukacyjnych i interdyscyplinarnych. Pracowała „na własny rachunek”, prowadząc działalność gospodarczą oraz współpracowała z wieloma firmami. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.