Warsztaty głosowe - MOC GŁOSU

Warsztaty głosowe - MOC GŁOSU

Charakterystyka

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pracują głosem, śpiewają lub dopiero śpiewania chcą spróbować. Na zajęciach, w kameralnej grupie, nauczymy się pracy z głosem i rozluźniania gardła, odpuszczania napięć. Ćwiczenia, które będziemy wykonywać pozytywnie wpływają na większą swobodę mówienia czy przemawiania. Otworzymy się na intuicję, improwizację, poczucie bycia w ciele. To dobra energia na cały tydzień! Poznamy różnorodne piosenki i pieśni, będziemy badać swój głos indywidualnie oraz we współpracy z innymi głosami.

Jeśli chcesz:
- pracować głosem w zdrowszy sposób i pośpiewać
- docierać do swojego autentycznego głosu i uwalniać go
- łagodnie puszczać blokady i napięcia w ciele, w gardle, które dotąd powstrzymywały przed ekspresją (metoda Alexandra Lowena)
- oddychać pełnym, głębokim oddechem
- lepiej radzić sobie ze stresem i relaksować się
- wyrażać to, co faktycznie czujesz i kim jesteś z większą odwagą oraz poczuciem bezpieczeństwa
- poprzez pracę z głosem lepiej rozumieć siebie, a poprzez ćwiczenia z ciałem i umysłem pełniej uwalniać głos

Cel warsztatów

Podstawowy cel warsztatów to rozwijanie świadomości swojego głosu, poznawanie indywidualnych możliwości i umiejętności muzycznych. Praca podczas warsztatów obejmuje wiele aspektów muzyki i śpiewu (praca nad dźwiękiem, rytmem itd.). Celem jest również wypracowanie oraz pogłębianie umiejętności swobodnego poruszania się w świecie dźwięków, poznawanie swojego głosu.

Cena i czas trwania

50 zł/jedno spotkanie 1,5 godziny

Prowadzenie

Magda Hamer - od 10 lat pomaga poznać, polubić i wzmocnić swój głos zarówno, jeśli chodzi o jego moc i brzmienie, jak też świadomość przekazu. Jest wokalistką i trenerką głosu w zakresie śpiewu, przemawiania i wystąpień publicznych. Ma na swoim koncie szkołę muzyczną, studia na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych SWPS, obecnie jest doktorantką SWPS. Szkoliła się na dwuletnim kursie Master Coach, Trener i Coach Grupowy oraz na wielu szkoleniach nie tylko pracy z głosem (SLS, metody klasyczne, nauki Olgi Szwajgier), ale również pracy z ciałem (Lowen) i głęboką relaksacją. Łączy wszystkie poznane metody w całość, co pozwala na wydobycie i swobodę naturalnego głosu, przyjemność z tego płynącą, wspiera też lepsze poznanie siebie oraz poczucie pewności. Magda prowadzi również warsztaty i coachingowe sesje indywidualne dla osób prywatnych, artystów oraz biznesu.