Kurs szycia i szydełkowania dla dzieci

Charakterystyka

Kurs szycia ręcznego i szydełkowania to propozycja dla uczniów klas 7-8 i liceum, którzy lubią prace ręczne i cenią własnoręcznie tworzone designerskie dodatki. Na zajęciach uczestnicy poznają trzy główne techniki - szycie ręczne, szydełkowanie i haft. Efektem działań będzie artystyczna biżuteria, maskotki, portfeliki, artystyczne obrazki, zakładki do książek. Uczestnicy będą również ozdabiać ubrania i tworzyć modne dodatki do własnej garderoby.

Program

Szycie ręczne:
- szycie misiów
- szycie portfeli zamykanych na metalowy bigiel
- szycie kwiatów przypinanych do balerinek, plecaków, toreb
- szycie patchworkowej biżuterii (kolczyki, wisiorki, pierścionki)

Dzierganie na szydełku:
- mała torebka
- maskotka amigurumi
- szydełkowa biżuteria

Cena i czas trwania

uczniowie klas 7-8 i liceum /  9 spotkań x 1,5 godziny co dwa tygodnie / 540 zł 

Prowadzenie

Joanna Michalska – z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Od lat związana z igłą i nitką, projektując i szyjąc odzież, akcesoria, zabawki dla dzieci „Szmaciane Misie”. Propagatorka „szycia ręcznego”. Podkreśla, że szycie ręczne to fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Pretekst, by na chwilę zatrzymać się „tu i teraz”. Gdy nie szyje, pisze. Od kilku lat prowadzi stronę www.rekodziennik.pl pisząc o polskich twórcach „handmade" i współpracuje z magazynem Mollie Potrafi.

Terminy Warsztatów

Kod Tytuł warsztatu Początek kursu Szczegóły Cena*
ks_2806 Kurs szycia ręcznego i szydełkowania dla dzieci (klasy 7-8) środa, 25, wrzesień 2019, 16:45 opis» 540,00 PLN za semestr
*brutto