Sztuka pod lupą - zwiedzanie galerii z przewodnikiem

Sztuka pod lupą - zwiedzanie galerii z przewodnikiem

Charakterystyka zajęć

Serdecznie zapraszamy na cykliczne wyjścia do Muzeum Narodowego w Warszawie. Adresowane są do wszystkich, zwłaszcza kursantów rysunku i malarstwa. Stanowią bowiem doskonałe uzupełnienie wiedzy praktycznej, którą kursanci pozyskują na zajęciach.
Oprowadzaniem oraz komentarzem zajmie się Monika Stolarska – prowadząca Akademię Rysunku i Malarstwa w Sztukarni, absolwentka warszawskiej ASP wydziału Malarstwa oraz Studium Pedagogicznego przy macierzystej uczelni. 

Sztuka pod lupą to doskonały pomysł na kulturalne spędzenie niedzieli i przybliżenie ciekawego, a często nie do końca rozumianego świata sztuki i języka malarstwa.

Cena i czas trwania

1 spotkanie, 2,5 godziny  - 30 zł (w cenie bilet wstępu)

Spotkanie 10 grudnia 2017 r. - zbieramy się o godzinie 11.50 przed wejściem do muzeum (obejrzymy wystawę poświęcona 2.połowie XIX wieku i 1.połowie XX wieku w malarstwie polskim)

Prowadzenie

Monika Stolarska – absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz absolwentka Studium Pedagogicznego przy warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 2009 roku prowadzi zajęcia dla dorosłych i dzieci.
Więcej informacji o prowadzącej pod linkiem: http://www.monika-stolarska.blogspot.com/