Prezenty firmowe 

ART BOXy świąteczne do doskonały pomysł na unikatowe, personalizowane prezenty firmowe - dla pracowników lub klientów. Każdy box zawiera zestaw materiałów, który pozwoli na wykonanie oryginalnych dekoracji świątecznych - jodłowych stroików na drzwi lub stół, pachnących świętami świec sojowych i innych. 

Podaruj więc radość tworzenia z zestawami:
- ART BOX świąteczny świeca sojowe
- ART BOX świąteczny ozdoby choinkowe
- ART BOX świąteczny bożonarodzeniowy wieniec
- ART BOX świąteczny winietki prezentowe
- ART BOX świąteczny aromatyczne woreczki

 
Do każdego ART BOXa możemy dołączyć przygotowane przez Państwa materiały (np. kartki z życzeniami). Możliwa jest również personalizacja pudełek powyżej 100 sztuk.
 
Przywołajmy wspólnie magię świąt!

Warsztaty świąteczne 

Tradycje świątecznych firmowych spotkań i przygotowań do świąt można pielęgnować zarówno podczas stacjonarnych zajęć jak i w formule WARSZTATÓW ONLINE. W połączeniu z zestawem materiałów ART BOX stanowią doskonały, bezpieczny pomysł na celebrowanie Bożego Narodzenia. 

Warsztaty online odbywają się w programie ZOOM lub w innym preferowanym przez Państwa. Zestawy materiałów ART BOX dostarczamy zaś pod wskazany adres (do firmy) lub innego punktu pocztą tradycyjną.

Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy.

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz oferty?
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 720 881 414.


O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020