I. DEFINICJE: Użyte w regulaminie pojęcia oznaczają: Organizator – Centrum Artystyczne Sztukarnia (dalej zwaną „Sztukarnia”) ul. Odolańska 60 02-562 Warszawa NIP 542 264 64 83 tel.: (+48) 692 870 303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Uczestnik – osoba fizyczna, która: a) dokonuje rezerwacji w celu uczestnictwa na zajęciach w Sztukarni b) dokonuje rezerwacji w celu uczestnictwa dziecka w zajęciach w Sztukarni 

Zajęcia – określony czas kreowany w formie warsztatów, maratonów i kursów organizowany przez Sztukarnię przy ulicy Odolańskiej 60 w Warszawie lub w innych wyznaczonych przez Sztukarnię miejscach. 

Voucher – bon wartościowy uprawniający do skorzystania z zajęć w Sztukarni wydawany w formie papierowej, bądź elektronicznej. 

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE<METODY PŁATNOŚCI 

1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie płatności nie później, niż w terminie 5 dni od daty zapisu na zajęcia. W przeciwnym wypadku Sztukarnia zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji. 

2. Płatność za zajęcia należy uiścić: a) przelewem na konto bankowe: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011 Sztukarnia Grażyna Tynel ul. Odolańska 60 02 - 562 Warszawa W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika/ów, nazwę warsztatu oraz termin rozpoczęcia kursu/datę odbywania się zajęć (np. Anna Nowak, Malowanie na jedwabiu, 01.01.2012 r.). b) gotówką lub kartą w siedzibie Sztukarni przy ulicy Odolańskiej 60 w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00. Istnieje możliwość płatności bezpośrednio przed zajęciami. W takim przypadku prosimy o informację drogą mailową bądź telefoniczną do 5 dni po dokonaniu rezerwacji. 

3. Uczestnicy zajęć ceramicznych mają możliwość wykupienia Karnetu Aktywnego Twórcy. Jest on ważny przez rok od daty wystawienia i obowiązuje kursantów wyłącznie pracowni ceramicznej (z wyłączeniem uczestników maratonów ceramicznych). Zebranie ośmiu pieczątek uprawnia kursanta do darmowego dziewiątego wejścia na zajęcia: ceramika dla dorosłych, ceramika dla dzieci, ceramiczne bajki, rodzinna ceramika. Pieczątki zebrane na koncie uczestnika nie podlegają wymianie na gotówkę. 

III. Prawo do odwołania zajęć: 

1. Sztukarnia zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć: a) z przyczyn losowych (np. choroba prowadzącego), b) w przypadku zapisu niewystarczającej liczby uczestników. W takim przypadku wpłaty dokonane na poczet odwołanych zajęć zostaną zwrócone uczestnikom na wskazane przez nich konto bankowe w przeciągu 7 dni, bądź za zgodą uczestnika zaliczone na poczet tych samych/innych zajęć w późniejszym terminie. 

IV. Rezygnacja z zajęć: 

1. Zgłoszenie rezygnacji z opłaconych zajęć może nastąpić poprzez przesłanie informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. W przypadku rezygnacji uczestnik otrzyma zwrot niewykorzystanej kwoty w postaci vouchera ważnego przez 12 miesięcy od daty wystawienia. 

V. Postanowienia końcowe: 

1. Dokonanie rezerwacji oraz przystąpienie do zajęć przez uczestnika jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu, w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych) przez Organizatora.