Drodzy Rodzice i Opiekunowie, zapraszamy Wasze dzieci między 6 r.ż a 11 r.ż. do wspólnego ze Sztukarnią spędzenia czasu podczas ferii zimowych 2020. Zapewnimy im opiekę w godzinach od 8.00 do 17.30, bezpieczeństwo (ubezpieczenie od NNW, rejestracja w Kuratorium Oświaty), smaczne i zdrowe posiłki. Miejscem realizacji zajęć jest Szkoła Podstawowa nr 205 przy ul. Spartańskiej 4 w Warszawie. Bazując na doświadczeniu gromadzonym od 2009 roku, rozmawiając z Wami i słuchając Dzieci stworzyliśmy oryginalne scenariusze zajęć, by zapewnić im rozwijającą i dobrą zabawę. Niech zima w mieście będzie ciekawą przygodą i niezapomnianym wspomnieniem!

TERMINY I TEMATY TURNUSÓW

10.02​ - 14.02.2020: Ze Sztuką przez świat

Program "Ze Sztuką przez świat” koncentruje się wokół sztuki z całego świata. Dzieci wybiorą się w kulturalną podróż po wszystkich kontynentach świata. Dowiedzą się, jak odtworzyć maskę afrykańską oraz co to jest kalaha. Wezmą udział w warsztatach komiksu i kaligrafii. Ponadto zawitają do świata Hollywood, gdzie poznają sztukę pop-art. Spróbują odtworzyć Puszczę Amazońską w mini słoiku. Na koniec przeniosą się do Europy, gdzie poznają sztukę marblingu oraz polskiego haftu. Program stworzyliśmy dla dzieci, które lubią różnego rodzaju prace ręczne. Podczas zajęć dowiedzą się, jak stworzyć od podstaw rozmaite przedmioty użytkowe i dekoracyjne z całego świata również z materiałów recyklingowych i ogólnodostępnych.

17.02 - 21.02.2020:​ ​Ze Sztuką przez epoki

Program "Sztuka przez epoki” kierujemy do dzieci, które są zainteresowane klasycznymi dyscyplinami sztuki w nowej odsłonie. Dzieciaki wyruszą w podróż przez różne epoki w sztuce, będą miały szansę doświadczać jej wieloma zmysłami. Będą eksperymentować i szukać nowych ścieżek. Zajęcia praktyczne zostaną poparte opowieściami i ciekawostkami o różnych dziedzinach sztuki, autorach, największych dziełach. Uczestnicy wykonają prace z zakresu malarstwa, rzeźby, grafiki i nie tylko.

CENA

740 zł 5-dniowy turnus Zniżka:​ 710 zł 5-dniowy turnus

Zniżka przysługuje również (niezależnie od daty zapisu):
– przy zapisie drugiego i kolejnych dzieci
– przy zapisie na drugi i kolejne turnusy
– osobom, których dzieci brały udział w półkoloniach Lato / Ferie w Sztukarni

UWAGA! Dla dzieci uczęszczających do SP 205 cena ze zniżką - 710 złotych.

ZAPISY I PŁATNOŚCI

10.02​ - 14.02.2020: Ze Sztuką przez świat - ZAPISZ SIĘ

17.02 - 21.02.2020:​ ​Ze Sztuką przez epoki - ZAPISZ SIĘ

Zapisy można kierować również drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaliczkę (200 zł) należy wpłacić w ciągu 5 dni roboczych od dnia zapisu. Pozostałą część należności należy uiścić nie później niż na 2 tygodnie przed rozpoczęciem danego turnusu półkolonii.

Nr konta do wpłaty ​25 1140 2004 0000 3302 7819 3923.