Półkolonie dla dzieci - ferie 2020

 

Sztukarnia serdecznie zaprasza dzieci w wieku od​ ​6 do 11 lat na artystyczne półkolonie, które odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr. 205 przy ul. Spartańskiej 4, w Warszawie​. Półkolonie organizujemy przez całe ferie zimowe, już od 10 lutego​. Zapewniamy opiekę w godzinach 8:00-17:30​. Oferujemy 2 ścieżki tematyczne z oryginalnymi scenariuszami​, wykwalifikowaną kadrę, wyjścia do instytucji kultury, smaczne i dostosowane do potrzeb zdrowotnych posiłki (z firmy, która współpracuje z SP 205). Nie zapominając o dobrej zabawie, dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa dzieci. Tworzymy kameralne grupy (do 15 osób). Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty​. ​Uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni od NNW.

Terminy i tematy turnusów

10.02​ - 14.02.2020: Ze Sztuką przez świat

Program "Ze Sztuką przez świat” koncentruje się wokół sztuki z całego świata. Dzieci odbędą niesamowitą kulturalną podróż po wszystkich kontynentach świata. Dowiedzą się jak odtworzyć maskę afrykańską, co to jest kalaha oraz jak ją stworzyć. Dzieci będą uczestniczyły w warsztatach komiksu i kaligrafii. Ponadto zawitają do świata Hollywood, gdzie poznają sztukę pop-art. Spróbują odtworzyć Puszczę Amazońską w mini słoiku. Na koniec przeniosą się do Europy, gdzie poznają sztukę marblingu oraz polskiego haftu. Program stworzyliśmy dla dzieci, które lubią różnego rodzaju prace ręczne. Podczas zajęć dowiedzą się, jak stworzyć od podstaw rozmaite przedmioty użytkowe i dekoracyjne z całego świata również z materiałów recyklingowych i ogólnodostępnych.

 

17.02 - 21.02.2020:​ ​Ze Sztuką przez epoki

Program "Sztuka przez epoki” kierujemy do dzieci, które są zainteresowane klasycznymi dyscyplinami sztuki w nowej odsłonie. Odbędziemy podróż przez różne epoki w sztuce, będziemy doświadczać jej wieloma zmysłami, będziemy eksperymentować i szukać nowych ścieżek. Zajęcia praktyczne zostaną poparte opowieściami i ciekawostkami o różnych dziedzinach sztuki, autorach, największych dziełach. Uczestnicy wykonają prace z zakresu malarstwa, rzeźby, grafiki i nie tylko.

Cena

740 zł 5-dniowy turnus
Zniżka:​ 710 zł 5-dniowy turnus

Zniżka przysługuje również (niezależnie od daty zapisu):
– przy zapisie drugiego i kolejnych dzieci
– przy zapisie na drugi i kolejne turnusy
– osobom, których dzieci brały udział w półkoloniach Lato / Ferie w Sztukarni

UWAGA! Dla dzieci uczęszczających do SP 205 cena ze zniżką - 710 złotych.

Zapisy i płatności

10.02​ - 14.02.2020: Ze Sztuką przez świat - ZAPISZ SIĘ

17.02 - 21.02.2020:​ ​Ze Sztuką przez epoki - ZAPISZ SIĘ

Zapisy można kierować również drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaliczkę (200 zł) należy wpłacić w ciągu 5 dni roboczych od dnia zapisu. Pozostałą część należności należy uiścić nie później niż na 2 tygodnie przed rozpoczęciem danego turnusu półkolonii.

Nr konta do wpłaty ​25 1140 2004 0000 3302 7819 3923.