Kurs na prezent

Jeśli bliska Ci osoba lubi zajęcia manualne i rękodzieło, interesuje się sztuką, marzy o rozwijaniu swoich pasji lub dopiero chciałaby je odkryć podaruj jej miły prezent w postaci vouchera na zajęcia w Sztukarni. Udział w organizowanych przez nas kursach i warsztatach to świetna okazja, by miło spędzić czas, rozwinąć swoją kreatywność i porozmawiać z aktywnymi artystami.

Prezent w postaci vouchera na zajęcia w Sztukarni to nie tylko możliwość wykonania oryginalnych przedmiotów, ale przede wszystkim podarowanie czegoś unikatowego - radości tworzenia!

W ofercie Sztukarni znajduje się ponad 100 propozycji zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są to pojedyncze kilkugodzinne warsztaty (np. warsztaty ceramiki, warsztaty tworzenia lasów w szkle, pierwsze spotkanie z maszyną do szycia, bajkowa ceramika, warsztaty ebru dla dzieci i dorosłych), miesięczne warsztaty (np. rysunku lub malarstwa, również online) i długie semestralne kursy. Pełną listę zajęć znajdziesz TUTAJ. Na każde z nich możesz kupić voucher.

Rodzaje voucherów

Voucher na wybrane zajęcia
Na dowolny kurs lub warsztaty z aktualnej oferty Sztukarni.

Voucher kwotowy
Na dowolną kwotę, którą będzie wykorzystana w celu opłacenia kursu lub warsztatu w Sztukarni.

Voucher w wersji elektronicznej
Przesyłany drogą mailową.

Voucher w wersji papierowej
Do odbioru w siedzibie Sztukarni.

Zamówienie

Jak zrealizować voucher

 Jeśli otrzymałeś voucher na zajęcia w Sztukarni, musisz się na nie zapisać. Możesz to zrobić:

- osobiście w naszej siedzibie
- samodzielnie, wypełniając formularz zapisów na stronie danego kursu oraz wybierając płatność voucherem (zignoruj link do płatności, który otrzymasz)
- telefonicznie (pod numerem 692 870 303)
- mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pamiętaj, podaj w mailu numer vouchera i termin zajęć, w których chcesz wziąć udział)

Warto wiedzieć

1. Voucher jest ważny 12 mscy od daty wystawienia.
2. Możesz kupić voucher w formie papierowej (do odbioru osobistego) lub elektronicznej (do wysłania e-mailem).
3. Nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę.
4. Jeśli masz voucher kwotowy i wybrane przez Ciebie zajęcia będą droższe różnicę możesz dopłacić poprzez system lub bezpośrednio na miejscu kartą/gotówką.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020