Dzień Dziecka w Tajemniczym Ogrodzie Sztukarni

Opis wydarzenia

Jeden z najfajniejszych dni w roku - Dzień Dziecka! Mamy wielką nadzieję spędzić go w Waszym gronie: dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół, w naszym Tajemniczym Ogrodzie w Sztukarni.

Byliście kiedyś w Tajemniczym Ogrodzie? Jak tam jest? Czy na drzewach zamiast owoców rosną karty do gry, a między trawami można spotkać magiczne istoty? A co by było, gdyby czas w takim miejscu również był inny, np. wchodzilibyśmy do ogrodu jako dzieci, a wychodzilibyśmy z niego mając już wąsy… Nawet dziewczynki! To, co się wydarzy, zależy głównie od Was i od Waszej wyobraźni! Możliwości jest tak wiele, jak warsztatów, które dla Was przygotowaliśmy. Macie ochotę wybrać się z nami w niezwykłą podróż do świata sztuki i wyobraźni? Zapraszamy!

Program

W naszym ogrodzie znajdziecie różnorodne stanowiska warsztatowe:
- ceramika
- ebru - sztuka malowania na wodzie
- malarstwo sztalugowe
- warsztaty kreatywności

a także stanowisko z przypinkami i śmiesznymi przebraniami do samodzielnego wykonania, idealnymi do zrobienia sobie zdjęcia. Zmalujemy też razem mural!

Świętując z nami Dzień Dziecka, na wejściu otrzymasz pakiet powitalny składający się z listu, tajemniczej karty i zadania do wykonania. Możesz wziąć udział w wybranym warsztacie albo we wszystkich. Nie musisz się też martwić pogodą, w razie czego ugościmy Cię w naszych wnętrzach.

Termin i miejsce wydarzenia

obchody Dnia Dziecka w Sztukarni odbędą się 29 maja 2022 w godzinach 11:00-15:00

bilet rodzinny - dotyczy od 2 do 5 osób
cena podstawowa: 180 zł
cena dla kursantów Sztukarni: 150 zł

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020