Plener malarski z akwarelą

Charakterystyka zajęć

Plener malarski z akwarelą to 4 godzinne wprowadzenie w technikę, będące studium zieleni na łonie natury. Podczas zajęć, krok po kroku, uczestnicy nauczą się panować nad tą wymagającą techniką malarską oraz poznają jej możliwości. Dowiedzą się, w jakie niezbędne materiały powinien zaopatrzyć się początkujący akwarelysta i od czego zacząć naukę techniki. Stworzą cykl ilustracji inspirowanych otaczającą roślinnością, poszerzą wiedzę na temat ilustracji botanicznej, malarstwa botanicznego oraz malarstwa roślinnego. 

Warsztaty odbywają się w ogrodzie Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60, 02-562 Warszawa. W razie pogorszenia pogody zajęcia zostają przeniesione na kolejny dzień (niedzielę) w tych samych godzinach. Informację o odwołanych zajęciach uczestnicy uzyskają najpóźniej o godz. 08:00 w wiadomości SMS-owej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Cena i czas trwania

1 spotkanie 4-godzinne - 190 zł / os.
materiały w cenie zajęć

Prowadzenie

Kamila Nyckowska – absolwentka wydziału Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obszary działań artystycznych to przede wszystkim malarstwo, rysunek, ilustracja oraz ceramika. Brała udział w wystawach zbiorowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi. Przez wiele lat prowadziła pracownię ceramiczną PARA BUCH. Jest autorką programów edukacyjnych z zakresu kształcenia plastycznego. Więcej informacji o prowadzącej pod linkiem: https://knyckowska.myportfolio.com.

Terminy Warsztatów

Kod Tytuł warsztatu Początek kursu Szczegóły Cena*
dw_3757 Plener malarski z akwarelą sobota, 18, lipiec 2020, 10:00 opis» 190,00 PLN za miejsce Anulowane
dw_3758 Plener malarski z akwarelą sobota, 22, sierpień 2020, 10:00 opis» 190,00 PLN za miejsce
*brutto