Warsztaty ceramiczno - filozoficzne

Warsztaty ceramiczno - filozoficzne

Charakterystyka zajęć

W dzisiejszych niespokojnych czasach kiedy tyle wartości chwieje się w posadach, dobrze pamiętać jak ważna jest umiejętność dialogu i refleksji. W Pracowni Filozofa podczas twórczej pracy rąk wykraczamy poza dosłowne znaczenie bajki. Stawiamy pytania, dyskutujemy, szukamy odpowiedzi. Co jest ważne w życiu? Czym jest prawda? Czym jest dobro? Czy szczęście dla każdego z nas jest tym samym?

Punktem wyjścia są bajki i przypowieści zaczerpnięte z filozofii zachodniej, mądrości Wschodu i mitologii. Drzwi do pracowni filozofa są otwarte! Zapraszamy do wspólnej lub też indywidualnej refleksji. Ulepmy razem radość!

Cena i czas trwania

1 spotkanie (1,5h) - 60 zł

Od dnia 1 kwietnia 2019 r. uaktywniamy KARNETY AKTYWNEGO TWÓRCY, ważne przez rok od daty wystawienia, dzięki którym każde dziewiąte wejście na zajęcia ceramiczne będzie darmowe. 

Prowadzenie

Julia Kozera - Absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, instruktor rzemiosła artystycznego, czeladnik ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, jak również absolwentka UKSW na wydziale filozofii. Pasjonatka papieru, gliny, drewna, szkła, tkaniny i przyrody, i z tego też tworzy swoje prace. Daleka od przymiotów świata współczesnego uwielbia skrytą obserwację człowieka w codzienności, niecodzienne smaki, podróże-najlepiej dalekie i niezobowiązujące muzykowanie ze znajomymi.