Linoryt w ceramice

Linoryt w ceramice

Charakterystyka

Warsztaty linorytu w ceramice to propozycja dla osób zainteresowanych zastosowaniem warsztatowych technik graficznych w przedmiotach z gliny.
Podczas zajęć uczestnicy poznają technikę linorytniczą. Samodzielnie wykonają projekt artystyczny i przeniosą go na linoleum. Następnie odbiją matrycę w glinie i nadadzą projektowi formę użytkową — talerza, patery itp.
Po upływie około 2 tygodni wypalone na biskwit prace będzie można zabrać do domu bądź poszkliwić na zajęciach „Ceramika dla dorosłych".

Cena i czas trwania

Jedno spotkanie 3 h
120 zł/osoba

Cena zawiera wszystkie materiały.

Prowadzenie

Kamila Nyckowska – absolwentka wydziału Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obszary działań artystycznych to przede wszystkim malarstwo, rysunek, ilustracja oraz ceramika. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi. Przez wiele lat prowadziła pracownię ceramiczną PARA BUCH. Jest autorką programów edukacyjnych z zakresu kształcenia plastycznego. Jej ilustracje znalazły się w kilku książkach oraz w internetowym wydaniu "Codziennika Feministycznego".

Terminy Warsztatów

Warsztat:
Poziom:
Kod Tytuł warsztatu Początek kursu Szczegóły Cena*
w_2407 Linoryt w ceramice środa, 05, czerwiec 2019, 17:30 opis» 120,00 PLN Anulowane
*brutto