Warsztaty wizażu - makijaż wieczorowy z analizą kolorystyczną

Warsztaty wizażu - makijaż wieczorowy z analizą kolorystyczną

Charakterystyka zajęć

Warsztaty makijażu wieczorowego, składające się z części teoretycznej i praktycznej, adresowane są do wszystkich kobiet pragnących nauczyć się, jak kreować własny wizerunek, korygować niedoskonałości natury i podkreślać swoje atuty.

Program

W cześci teoretycznej kursantki zapoznają się z zasadami przeprowadzania profesjonalnej analizy kolorystycznej ( z wykorzystaniem specjalnych chust), które pozwoli im poznać swój typ kolorystyczny. W prezencie otrzymają kartonik z paletą kolorów odpowiadających danemu typowi. W części praktycznej omówimy poprawne techniki wykonania makijażu z podziałem na popszczególne etapy, jak również omówienie kosmetyków używanych w trakcie warsztatów. Następnie kursantki uczą się wykonania makijażu wieczorowego. Na zakończenie warsztatów każda z uczestniczek otrzymuje listę wyszczególnionych kosmetykami, która zostały użyte do wykonania make-upu. 

Cena i czas trwania

Jedno spotkanie 5,5 h przedzielonych 45 minutową przerwą pomiędzy częścią teoretyczną i praktyczną
450 zł od osoby

Prowadzenie zajęć

Magdalena Kasińska  – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała zarówno w charakteryzatorniach wiodących warszawskich teatrów, jak i na planie telewizyjnych produkcji (m.in. „Świat się kręci”, „Ekipa na swoim”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Superstarcie”, „Słodkie życie”, „Zdrowa w każdym detalu”). Na koncie ma również liczne sesje zdjęciowe, m.in. do „Avanti” i „Przyjaciółki”. Pracuje na kosmetykach renomowanych firm, jak MAC, Guerlain czy Dior. Wysoką jakość świadczonych usług łączy z indywidualnym podejściem do klientki, jej potrzeb i oczekiwań