Kurs szycia dla średniozaawansowanych

Charakterystyka zajęć

Kurs jest adresowany do osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, które sprawnie posługują się maszyną do szycia i potrafią robić wykroje.

Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną (BROTHER BN37 i BN27) oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny). Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin należy jednak wcześniej skonsultować swoje zamiary z prowadzącą.

Informujemy, że istnieje możliwość finansowania Kursu szycia przez Urząd Pracy dla osób bezrobotnych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Zuzanna Dziekiewicz-Paściak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zajęciach gościliśmy Dzień Dobry TVN, który pokazał pracę naszych uczestniczek oraz jak to wszystko u nas wygląda:)

Zapraszamy do oglądania!!!: Kursy szycia i szydełkowania coraz bardziej popularne”

Cena i czas trwania

17 spotkań po 2 godziny - 34 godziny 1156 zł (cena dla kontynuujących 1088 zł)

Prowadzenie

Ewa Sierant – Absolwentka Politechniki Łódzkiej – specjalizacja odzieżownictwo oraz Wyższej Szkoły Handlowej. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe. Współpracowała (i współpracuje) ze znanymi, zarówno polskimi jak i  zagranicznymi markami, takimi jak BOHOBOCO, Wearso, Yvonne, Wólczanka, Façonable, New Man Andre Renard, Eldorado. Od lat zainteresowana modą i szyciem ubrań, z pasją i zaangażowaniem wykonująca swoją pracę.