• Kierowniczka / Kierownik półkolonii

    Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to miejsce twórczego rozwoju poprzez sztukę. Przestrzeń poszukiwania, uczenia się i dyskusji. Tak różnorodna, jak ludzie, którzy ją tworzą – kursanci, dzieci, młodzież, instruktorzy, pasjonaci sztuki i rzemiosła czy świat biznesu. Powstała z myślą o osobach, dla których twórczość jest ważna, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia na co dzień czy też nie. Można w niej znaleźć różnorodne warsztaty i wydarzenia prowadzone z pasji do sztuki, dzielenia się wiedzą czy swoim doświadczeniem. To miejsce tworzone jest dla osób, które chcą sie bezpiecznie rozwijać, czerpać radość ze sztuki i z własnych osiągnięć twórczych.

Zakres obowiązków

- nadzór i przestrzeganie bezpiecznych i higienicznych warunków półkolonii;
- opracowywanie planu pracy oraz rozkładu dnia i kontrola jego realizacji;
- ustalenie i przydzielenie szczegółowego zakresu czynności wychowawcom oraz instruktorom zajęć ruchowych;
- zapewnienie uczestnikom półkolonii właściwej opieki od momentu przejęcia ich od rodziców do czasu ponownego przekazania rodzicom;
- budowanie dobrej atmosfery pracy, wsparcie kadry półkolonii;
- wypełnianie i dbanie o dokumenty;
- obsługa skrzynki mailowej, kontrola zapisów i płatności;
- odbieranie telefonu służbowego;
- zamawianie posiłków, uczestnictwo w ich wydawaniu;
- współpraca ze Sztukarnią, informowanie na bieżąco o zaistniałych sytuacjach.

Nasze wymagania

- posiadanie certyfikatu ukończenia kursu na kierownika półkolonii (warunek nie dotyczy osób zajmujących stanowiska kierownicze w szkołach lub placówkach oraz instruktorów harcerskich w stopniu co najmniej podharcmistrza lub równoważnym);
- brak przeciwskazań prawnych i zdrowotnych do wykonywania zawodu;
- podstawowa wiedza na temat sposobu udzielania pierwszej pomocy;
- obecność na półkoloniach od 8.00 do 17.30 od poniedziałku do piątku (kierownik otwiera i zamyka każdy dzień półkolonii);
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
- punktualność i komunikatywność;
- wysokie umiejętności organizacyjne, niezależność;
- umiejętność stawiania czoła wyzwaniom;
- umiejętność rozwiązywania problemów wychowawczych w duchu szacunku do dziecka.

Co oferujemy

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy ze Sztukarnią przy różnorodnych działaniach edukacyjnych;
- wyżywienie w ciągu dnia;
- pracę w przyjaznej atmosferze, w miejscu tworzonym przez pasjonatów sztuki;
- zatrudnienie w oparcie o umowę zlecenie;
- stawkę 1500 zł netto za 5 dni pracy.

Jak aplikować

Kontakt

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć

Śledź nas