• Kurs eksperymentu artystycznego dla dzieci

  • Kurs eksperymentu artystycznego dla dzieci

  • Kurs eksperymentu artystycznego dla dzieci

Charakterystyka

Kurs eksperymentu artystycznego jest propozycją dla dzieci z klas 1-5*, które są zainteresowane różnymi dziedzinami sztuki i lubią prace manualne. Główną ideą zajęć jest stworzenie kursantom bezpiecznej przestrzeni, w której będą mogli eksperymentować i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu znajomości różnych trendów w sztuce i twórców oraz doskonalić umiejętności posługiwania się różnymi technikami. 

Podczas zajęć uczestnicy m.in. nauczą się, jak zrobić świece, wykonać własny las w szkle, stworzą makietę pokoju marzeń i zaprojektują autorskie notatniki.

*po zakończeniu zapisów uczestnicy zostaną podzieleni na grupy uczniowie klas 1-3 i 4-5.

Cena i czas trwania

cena podstawowa: 450 zł/cena ze zniżką: 420 zł*
15 godzin kursu - codziennie po 3 godziny              

*zniżka przysługuje: rodzeństwu (wszystkim dzieciom), przy zapisie na drugi i każdy kolejny kurs oraz uczniom SARu

 

 

Program

Zapoznanie się z wybranymi technikami: rysunek (ołówek, kredki, pastele, węgiel), malarstwo (akwarela, akryl, gwasz), grafika warsztatowa (linoryt, sitodruk, kolagrafia), decoupage, ceramika, rzeźba, architektura itp.

Przykładowe warsztaty: pokój marzeń - zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami architektury wnętrz, ceramiczne szkatułki, świece dekoracyjne w szklanych naczyniach, warsztaty mydlarskie, ozdobne notesy itp.

Prowadzący

Alicja Pacholczyk

Magda Sypniewska

Instruktorka warsztatów artystycznych, wielbicielka rękodzielnictwa oraz szeroko pojętego rzemiosła artystycznego. Uwielbia pracę z dziećmi. Dostrzegając ogromny wpływ twórczości plastycznej na rozwój najmłodszych, w swojej pracy z pełnym zamiłowaniem i zaangażowaniem stwarza dzieciom odpowiednie warunki do ich harmonijnego rozwoju. Swoją wiedzę z zakresu procesów edukacyjnych i wychowawczych poszerza na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Zapisy

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020